EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

23 Kasım 2011 Çarşamba

''ZAMANSIZ ŞARKILAR'' KLİPLENMEYE BAŞLIYOR!


Türkiye'nin önde gelen aranjörlerinden İskender Paydaş, yakında müzik marketlerde yerini alacak ''Zamansız Şarkılar'' albümünün ilk video klibini geçtiğimiz günlerde çekti. Kayahan'ın '' Sensiz Olmaz ki'' adlı şarkısına çekilen video klipte yönetmen koltuğunda Murad Küçük otururken, Veli Kuzlu ise görüntü yönetmeni olarak görev aldı.Söz konusu şarkıda Mustafa Ceceli ile birlikte performans sergileyen İskender Paydaş zor şartlarda çekilen kliple ilgili ''Sevginin bağlayıcılığı bize en zor şartlarda bile ayakta durabilecek gücü verir..Sevgilimizle, ailemizle, dostlarımızla olan sevgi bağı bizi ayakta tutar, en yıkılacağımız anlarda bile...Bu açıdan klipte bu zor şartları vurgulayan efektler kullandığımız bir konsept ortaya koyduk'' dedi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe