EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Kasım 2011 Cuma

SELAMİ ŞAHİN'İN ''MAHZEN''DEN GELEN ŞARKILARI RAFTA!

 Müzik dünyasına çok sayıda klasikleşen şarkıyı kazandıran önemli söz yazarı ve bestecilerinden Selami Şahin, yeni albümü ''Mahzen''i Lider Müzik etiketi ile dinleyici ile buluşturdu. Sanat hayatının 45. yılını ''Mahzen''le kutlayan Selami Şahin söz konusu albümde Aykut Gürel, Ayda Tunç, Fatih Ahıskalı,Can Şengün, Cem Tuncer  Murat Yeter, Anıl Şallıel, Cengiz Ercümer,Aykut Sütoğlu  gibi ülkenin önde gelen müzisyenleriyle çalıştı. Mehmet Turgut objektifinin karşısına geçen Şahin albümün çıkış şarkısı olarak ''Benim İçin Öldün Artık''ı seçti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe