EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Kasım 2011 Salı

PLANEUR VE ''GELECEK'' ALBÜMLERİ İLE TANIŞMA ZAMANI!


Planeur , rock müzik formundaki ilk albümüyle Avrupa Müzik & Avea Müzik işbirliği ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. 1 Aralık'ta rafta olması planan albümde 10 şarkı yer alıyor. Planeur, vokalits-söz yazarı Serkan Modalı ve Hollanda'da yaşayan jazz/gitar virtüözü Onur Ataman tarafından Hollanda'da kuruldu.
Bon Jovi, Metallica gibi markalarla birlikte çalışan George Marino tarafından New York'taki Sterling Stüdyolarında kaydedilen albüm'ün ilk klibi Gülcan Keltek yönetmenliğinde ''Her Şey Bitti'' isimli şarkıya çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe