EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Kasım 2011 Pazartesi

LUXUS'TAN İKİNCİ ALBÜM : ''Bİ' LAREYA''


Luxus, ilk albümleri ''Acayip Şeyler''in ardından 3 yıl sonra ''Bi' Lareya'' ile müzik marketlerde yerini aldı. Anadolu Müzik etiketi ile yayımlanan albümdeki şarkıların söz ve müziklerine , grubun solisti Alper Bakıner imza attı. Söz konsu albümde 2 adet  cover şarkı da sizi bekliyor. 80'li yıllarda Müslüm Gürses yorumu ile dinlediğimiz İlyas Tetik'e ait ''Bir Kadeh Var'' ve meşhur Ada Sahilleri , Luxus yorumuyla size ulaşıyor. Albümü alınca nedir bu ''Bi Lareya'' derseniz, Romanların ''Bir Lira'' anlamında kullandığı bir kavram.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe