EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Kasım 2011 Çarşamba

HALİL SEZAİ ALBÜMÜYLE ÇIKAGELDİ : ''SENİ BEKLERKEN''


İncir Reçeli filminde sergilediği performans ile dikkat çeken ve kısa sürede ciddi bir dinleyici kitlesi edinen Halil Sezai, beklenen albümü ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Dokuz Sekiz Müzik etiketi ile raflada yerini alacak albümde 12 şarkı bulunuyor. Eserlerin altına kendi imzasını atan müzisyen-aktör albümde ''Bir Rüzgar Geçti'' de Göksun Çavdar ,''Paramparça'' da Saki Çimen ile birlikte çalıştı. Prodüksiyonun müzik direktörlüğünü ve düzenlemelerini Göksun Çavdar yaptı. Mehmet Turgut'un fotoğraflarına imza attığı ''Seni Beklerken'' albümünün ilk klibi Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde ''Olsun'' şarkısına çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe