EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Aralık 2011 Cuma

GÜNCE ''HAYAT AŞKTAN GEÇER'' DİYOR!

Türk popunun sevilen isimlerinden Günce Koral yeni albümü ''Hayat Aşktan Geçer''i dinleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor. 9 şarkıdan oluşan albümün çıkış şarkısı albüme de ismini veren ''Hayat Aşktan Geçer''. Sözleri Çağlar Yerlikaya'ya müziği ise Günce Koral'a ait olan şarkıya Ceyda Sarıhan yönetmenliğinde bir video klip çekildi. 26 Aralık'ta Seyhan Müzik etiketi ile yayımlanması planlanan albümün prodüktörü Bahadır Tanrıvermiş. Albümün sürprizi ise geçtiğimiz yıllarda müzisyen Nail Evrim Doğ ile evlenen şarkıcı, eşinin yazdığı bir şarkıda onunla bir de düete imza atması oldu.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe