EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Kasım 2011 Pazar

''AVEA MÜZİK BLOGLARI FİKİR TAKIMI''


Türkiye'nin önde gelen gsm operatörlerinden Avea geçtiğimiz günlerde , müzik blogger'ları ile önemli bir iş birliğine imza attı. ''Avea Müzik Blogları Fikir Takımı'' başlığı altında kurgulanan ve müzik sektörünün önde gelen bloglarının dahil olduğu projeyi hayata geçiren şirket bu alanda çok sayıda etkinliğe imza atmayı planlıyor. 
Hayatmuzik, muzikgazetesi, gercekpop, yavuzhakantok, dikkatmuzik gibi sektörün önde gelen bloglarının içinde bulunduğu ''Avea Müzik Blogları Fikir Takımı'' periyodik aralıklarla bir araya gelerek müzik sektörünü, olanı ve olması gerekenleri tartışıyor.

Müzik bloglarının sektörde varlık nedenini ve önemini fark eden ve bu projeyi hayata geçiren Avea bu anlamda bir ilke de imzasını atıyor.

Avea Müzik Blogları Fikir Takımı'nın üyesi olan hayatmuzik.com olarak gelişmeleri siz takipçilerimizle de paylaşıyor olacağız.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe