EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Kasım 2011 Cumartesi

90'LI YILLARIN KÜLT İSMİ BENDENİZ'DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR!Türk pop müziğinin üretken isimlerinden Bendeniz, 18 yıllık müzikal kariyerinin ilk remix albümünü geçtiğimiz aylarda yayımladı. ''Benden İzler'' albümü ile müzik eleştirmenlerinden tam not olan sanatçı 90'lı yıllar müziklerinin yeniden trend olduğu ve 90'lı yıllar konseptli çeşitli aktivitelerin birbiri ardına gerçekleştiği bu günlerde, Mecmua Dergisi'nin Kasım sayısında önemli açıklamalarda bulundu. 

Bendeniz,'' Bir süredir, 90'lar yine popüler. Başta sizin şarkılarınız olmak üzere eğlence mekanları hep 90'lar çalıyor.Neden bu özlem?'' sorusu üzerine ''Kulüpler mekanları doldurmak için 90'lar, 80'ler gibi konseptler oluşturuyorlar.Zamanında bizler bu işi yapmış olmasaydık ne yapacaklardı? Zamanında sırtımızdan kazanılan paralar ayrı, şimdi kulüplerde eski şarkılarımız çalınıyor. O insanlar hala burada duruyor.O insanlara neden sanatçı olarak değer verilmiyor? O yıllarda çıkan on kişi şu an pop müzik piyasasını ayakta tutmaya çalışıyor.Tarkan, Yıldız Tilbe, Aşkın Nur Yengi, Sertab Erener, Levent Yüksel, Mustafa Sandal, Kenan Doğulu gibi. Ancak sadece bu isimlerle yetmez, hepimiz taşın altına elimizi koymak durumundayız'' dedi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe