EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Mart 2011 Pazartesi

VEDAT SAKMAN'DAN 45. YIL ALBÜMÜ GELDİ!

Müzik dünyasının duayen isimlerinden Vedat Sakman kariyerinin 45. yılında yeni bir albümle müzik marketlerde yerini aldı. ''Yaşamın Gözlerin Kadar Güzel Olsun''adını taşıyan albümde,tüm söz-müzikleri ve düzenlemeleri Vedat Sakman'a ait 14 şarkı yer alıyor. Bugüne kadar ''Yalnızlığım'', ''Ankara'da Aşık Olmak'' ,''Issız Kaldım'' gibi çok sayıda klasikleşen esere imzasını atan sanatçı ilk klibini, albüme isim veren şarkısına Ercan Saatçi tarafından çekti. İlk albümü ''Sana Tebrikler'' ile adını duyuran ve reklamcı yönüyle de sektörde önemli işlere imza atan Serdar Şenel ise albümün tasarımını üstlendi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe