EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Ekim 2011 Pazartesi

ÖYKÜ GÜRMAN'DAN İLK SOLO ALBÜM '' BİR BAŞKA''


Öykü-Berk kardeşlerin Berk'i geçtiğimiz aylarda ilk solo albümünü yayınlamıştı. Şimdi ise sıra Öykü de. Öykü Gürman'ın Pasaj Müzik etiketi ile yayınlayacağı albümü ''Bir Başka'' raflarda yerini almaya hazırlanıyor. Şarkıcı, söz yazarı ve besteci kimliğini ön planda tuttuğu albümde Yunanlı besteci Tasos Panagis'in iki şarkısına söz yazdı. Ayrıca beş şarkının bestesini ,altı şarkının da sözlerini yazan Öykü albümde Sementa, Murat Hasarı,Fikret Şeneş ve Suat Sayın'ın eserlerine de yer verdi. Albümün ilk video klibi ise söz ve müziği Suat Sayın'a ait ''Yalan Gözlerin''e Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde çekildi.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe