EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Ekim 2011 Cuma

MULTİTAP'IN DÖNÜŞ SEBEBİ :'' ÖZEL BİRİ''

İlk albümleri ''Takım Oyunu'' ile dikkat çekmeyi başaran ve ''Battaniyem'', ''Çıbık'' gibi şarkılarıyla kısa sürede büyük ilgi gören Multitap, ikinci albümleriyle müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Sony Müzik'in dağıtımını yaptığı,albümde ''Kızın Annesi'', ''Masumiyet'', ''60'lar'', ''Aslında Kimse Sevmiyor'', ''Mutluyum'', ''Öpüşelim Barışalım'' gibi şarkıların bulunduğu albümün lokomotif şarkısı ise ''Ben Anlarım'' olarak belirlendi. ''Özel Birisin'' adını taşıyan prodüksiyondaki şarkılar ve düzenlemeler Multitap'a, sözler ise grup üyesi Selim Siyami Sümer'e ait.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe