EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Ekim 2011 Cumartesi

''HÜSNÜ-Ü HİCAZ'' DİNLEYİCİ İLE BULUŞUYOR!


Ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici uzun bir aradan sonra yeni albümü ''Hüsnü-ü Hicaz''ı dinleyici ile buluşturuyor. Yaklaşık 6 yıllık bir aranın ardından yayımlayacağı albümünde 13 şarkı, 1 remix ve 1 tane de keman solosu yer alıyor. Adnan Ergil klasiği ''Böyle Ayrılık Olmaz'', Orhan Gencebay yorumuyla hafızalara kazınan ''Benim Dünyam'', Attilla Özdemiroğlu'nun ''Sevda''sı albümde yer alan başlıca eserler. Hüsnü Şenlendirici imzası taşıyan ''Saatin 25'i'' de söz konusu albümde müzik severlerin beğenisine sunuluyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe