EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

24 Temmuz 2011 Pazar

GÜLŞEN'DEN YENİ TEKLİ :''SÖZDE AYRILIK''


Geçtiğimiz ay ''Yeni Biri'' adını taşıyan tekli çalışmasını yayımlayan Gülşen, yeni çalışmasını dinleyici ile buluşturuyor. Sözü ve müziği kendisine, aranjesi ise yine Ozan Çolakoğlu'na ait olan ''Sözde Ayrılık'' ı Dmc etiketi ile raflara sunan sanatçı kısa aralıklarla dinleyici ile buluşacağını Temmuz sayılı Shopping Life Dergi'de Ahmet Erten'e açıklamıştı. Söz konusu röportajı ardından kısa bir süre sonra ''Sözde Ayrılık''ı yayımlayan Gülşen böylece 2011 yazında iki yeni şarkısını müzik severlerin beğenisine sunmuş oldu.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe