EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Ekim 2011 Salı

BEDÜK SENİ KLİBİNE DAVET EDİYOR!

Elektronik müziğin önemli ismi Bedük, yeni video klibinde dinleyicilerine bir sürpriz yapıyor. şarkısı Disco Breaker, dans ederken kendisine tam anlamıyla ayak uydurabilecek, ritmi dansın ve yaşamın kaynağına dönüştürecek ruh eşini arayan Elanın hikayesini anlatıyor. Klip, aynı zamanda IE9un HTML 5in imkanlarını en iyi biçimde kullanarak kullanıcıya kusursuz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Bedük, Türkiyenin ilk interaktif klibini çekmeye hazırlanırken, sevenlerine de bu deneyime davet ediyor! Söz konusu klipte rol almak için sanatçının myspace adresini ziyaret edebilirsiniz. www.myspace.com/beduk

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe