EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

26 Ekim 2011 Çarşamba

BABUTSA'NIN YENİSİ : ''KESTANE''

''Yanayım Yanayım'' adını taşıyan ilk albümleri ve akabinde yayınladıkları ''Tabi Güzelim'' teklileri ile tanınan Babutsa grubu, ikinci albümleri ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. 6 yeni şarkı ile raflarda yerini alacak grup, yola artık iki kişi olarak devam ediyor. Yaklaşık 10 gün sonra dinleyici ile buluşması planan yeni Babutsa albümü ''Kestane'' adını taşıyor. Söz konusu albümde Fettah Can, Bora Serbülent, Harun Erkezen ve Ali Sönmez imzalarını görüyoruz. Soner Türsoy'un aranjörlüğünü üstlendiği albümün en iddialı slowu olarak ''Alışamadım'' şarkısı lanse ediliyor.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe