EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Eylül 2011 Cuma

ALTAN ÇETİN : ''NEREDE KALMIŞTIK?'' DİYOR!


Bugüne kadar İzel, Hande Yener, Ebru Gündeş, Emel Müftüoğlu, Gülben Ergen gibi çok sayıda isme verdiği şarkılarla tanınan söz yazarı besteci ve aranjör Altan Çetin, ''Nerede Kalmıştık'' isimli tekli çalışması ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Enbe Orkestrası'nın albümünde ''Martılar'' şarkısını yorumlayan ve müzikseverlere sesini duyuran şarkıcı ( İzel'in 2001 yılında yayımlanan Bebek albümünde ''Boşver'' şarkısında da sanatçı ile düet yapmışlardı) bu kez kendi prodüksiyon şirketinden çıkan bir tekli çalışmayı raflara sunuyor. ''Nerede Kalmıştık'' adını taşıyan tekliden dinleyici ile buluşacak şarkı ''Bak Gör'' adını taşıyor. Şarkının sözü ve müziği Altan Çetin'e, aranjesi ise Lütfü Bayülken'e ait.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe