EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Eylül 2011 Cumartesi

TARKAN , AÇIKHAVA SAHNESİNDE!


2011 yılında dinleyici ile buluşturduğu ''Adını Kalbime Yaz'' albümü ile büyük ilgi gören Tarkan, 9 Eylül'de Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde başarılı bir performans sergiledi. Son albümden şarkıların seslendirildiği gecede Unutmamalı, Kış Güneşi, Gül Döküm Yollarına gibi Tarkan klasikleri de müzik severlerle buluştu. Geçtiğimiz aylarda çıkan ''Ajda Pekkan/'Farkın Bu'' albümünün çıkış şarkısı ''Yakar Geçerim''e imza atan Tarkan şarkıyı sahnede Ajda Pekkan'la birlikte seslendirdi. Yoğun ilgiden dolayı konser programına bir gün daha ilave edilen seri kapsamında Tarkan, 10-11-12 Eylül'de müzikseverlerle buluşacak.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe