EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Eylül 2011 Çarşamba

GECE, YÜKSELİŞİNİ ''YARIM'' İLE SÜRDÜRÜYOR!


''Ben Öldüm'' şarkıları ile dikkat çeken ve yıllar önce Sezen Aksu'nun seslendirdiği ''Gamsız'' şarkılarını yeniden yorumlayan Gece, ''Yarım'' şarkısıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sözü ve müziği grubun solisti Can Baydar'a ait olan şarkının video klibi ise Serdar Ferit imzası taşıyor. İngiliz aktör Jonathan Wrather'in oynadığı video klip kısa film tadında çekildi. Kısa sürede özellikle sosyal medyada ses getiren kliple beraber Gece grubu aynı albümden çıkan üçüncü şarkıları ile de müzik severlerden tam not almış oldu.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe