EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Temmuz 2011 Cuma

YILDIZ TİLBE, YAZ BİTMEDEN ''OYNAMA'' DEDİ!


Müzik dünyasının renkli isimlerinden Yıldız Tilbe, Seyhan Müzik etiketi ile geçtiğimiz yıl müzik marketlerde yerini alan ''Hastayım Sana'' albümünün ardından kariyerinin 15. stüdyo albümü ile dinleyicilerine merhaba demeye hazırlanıyor. Yine Seyhan Müzik etiketi ile raflarda yerini alacak çalışmada yer alan şarkıların bir tanesi dışında hepsi sanatçının kendi imzasını taşıyor.Ünlü bas gitarist Marcus Miller'e ait ''Blast'' şarkısına Türkçe sözler yazan sanatçı söz konusu şarkıyı ''Oynama'' olarak uyarladı. Radyolara bugün yollanan şarkı kısa sürede sosyal mecralarda konuşulmaya başladı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe