EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Mart 2011 Salı

KEREMCEM'İN ''HAYAT''A DÖNÜŞÜ!

Son olarak geçtiğimiz yıllarda çıkardığı ''Dokun'' albümü ile dinleyici ile buluşan Keremcem , yepyeni çalışması ''Hayata'' ile müzikseverleri bir kez daha selamlıyor. Bağlı bulunduğu müzik şirketi İremrecords'tan ayrılan şarkıcı yeni albümünü Pasaj Müzik etiketi ile raflara sunuyor. Müzik direktörlüğünü İskender Paydaş'ın üstlendiği albümde, aranjör koltuğuna Alper Gemici, Cihan Sezer ve İskender Paydaş oturdu. 11 şarkının yer aldığı ''Hayata''nın lansman konseri ise müzikiçinefes.com sponsorluğunda 30 Mart 2011'de The Hall'de gerçekleşecek.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe