EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Mart 2011 Pazartesi

4x4'ÜN CEVABI : ''EVET :) ''

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan ''Nilüfer & 12 Düet'' albümünde gerçekleştirdikleri ''Kim Arar'' performansı ile dikkat çeken 4 X 4 yepyeni albümleri ''Evet'' ile raflarda yerini aldı. Deniz Tuzcuoğlu, Arbak Dal, Burak Kulaksızoğlu ve Alp Tiner'den oluşan grubun ikinci albümleri ''Evet'' yine Tmc etiketi taşıyor. İlk albümlerinde ''Hayır'' diyerek bireylerin kendi aralarındaki ilişkilerinde birbirlerine ''hayır'' diyememesine gönderme yapan grup bu kez insanların birbirine içtenlikle ''evet'' demesi gerektiğini düşündüklerini ifade etmek için albümlerinde ''evet'' dedi. Söz konusu albümün ilk video klibi ''Ölmek İçin'' olarak belirlendi.Albümde dinleyiciyi bekleyen sürpriz ise ilk albümü ''Kilitler'' ile adını duyuran Özge Fışkın'la ''Aslında'' şarkısında yapılan düet çalışması oluyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe