EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Şubat 2011 Çarşamba

ZEKİ GÜNER'DEN GÜZEL HABER: ''HABERİN OLSUN''

Uzun süredir sektörde çok sayıda önemli albümün repertuarında yer alan ve ''Emanet'', ''Düştüysek Kalkarız'', ''Üzüm'' gibi pek çok hit şarkının altına imzasını atan Zeki Güner bu kez kendi yorumuyla dinleyici ile buluştu. Dmc etiketi ile müzik marketlere sunulan tekli (single), ''Haberin Olsun'' adını taşıyor. Sözü ve müziği Zeki Güner'e ait'' Haberin Olsun''un düzenlemesi Türkiye'nin önemli müzisyenlerinden Murat Yeter'in imzasını taşıyor. Vokallerde Cihan Okan,Tuba Önal ve Sibel Gürsoy'un yer aldığı ''Haberin Olsun''la birlikte Zeki Güner'e Hayat Müzik Platformu olarak başarılar diliyoruz.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim21:05

  bugüne kadar hep ismini duyardık şarkıların söz yazarı olarak. tanışmış olacağız sesiyle demekki. ne zaman çıkıyor?

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe