EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Şubat 2011 Cumartesi

TEOMAN DA IPHONE UYGULAMASI İLE CEPTE!

Geçtiğimiz günlerde Türk popunun kraliçesi Sezen Aksu'nun Iphone uygulaması ile cep telefonlarımıza geldiği haberini sizlerle paylaşmıştık.Iphone uygulaması bu kez Teoman'dan geldi.Bugüne kadar yazdığı pek çok şarkı ile rock müzik severlerin kalbinde özel bir yer edinen sanatçı bu uygulama ile hayranlarına kliplerini,fotoğraflarını ve kendisi ile ilgili son bilgileri sıcağı sıcağına sunuyor.Son olarak Nilüfer'in 12 Düet albümünde ''Sensiz Olmaz'' şarkısını seslendiren Teoman'ın Iphone uygulaması için tıklayabilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe