EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

24 Şubat 2011 Perşembe

SÖZ-MÜZİK: ÜMİT SAYIN

2010 yazında çıkardığı ''Takılma'' isimli teklisi ile dinleyici ile buluşan Ümit Sayın önümüzdeki günlerde müzik marketlere büyük ses getirecek bir albümle gelmeye hazırlanıyor. Poll Production etiketi ile raflarda yerini alacak albüm ''Söz-Müzik: Ümit Sayın'' adını taşıyor. Albüm isminden de anlaşılacağı gibi Sayın'ın imzasını attığı ve 90'lı yıllarda her biri büyük hit olmuş şarkılardan oluşuyor. Albümün asıl sürprizi ise, bu şarkıları 90'lı yıllarda yorumlayan solistlerin albümde Ümit Sayın'la düet yapmış olmaları. ''Söz-Müzik: Ümit Sayın'' albümünde Tarkan,Bendeniz, Emel Müftüoğlu, İzel, Levent Yüksel, Pınar Aylin, Erdal Çelik, Leman Sam, Suavi, Işın Karaca gibi isimlerin düet performanslarını dinleyebileceksiniz. Albümün ilk klibi ise Altan Dönmez yönetmenliğinde Sayın'ın Tarkan'la düet yaptıkları ''Gitme'' şarkısına çekildi.Şarkı da olduğu gibi klipte de Tarkan,Ümit Sayın'a eşlik etti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe