EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Şubat 2011 Cumartesi

SEYFİ YERLİKAYA ''BAHARI BEKLERKEN'' RAFLARDA YERİNİ ALDI!

Halk müziğin genç temsilcilerinden Seyfi Yerlikaya iki yıla yakın süren bir hazırlık döneminin ardından yeni albümü ''Baharı Beklerken'' ile Seyhan Müzik etiketi ile müzik marketlerde yerini aldı.12 adet eserden oluşan albümde Yerlikaya'nın kendi imzasını taşıyan şarkıların yanında Mustafa Kaya, Erkan Yavuzer, Soner Avseren, Seçim Demir, Kenan Yılmaz ve Doğan Varlıer'e ait eserlere yer verdi. Seyhan Müzik'in genel koordinatörlüğünü de yapan Seyfi Yerlikaya Ezginin Günlüğü,Yavuz Bingöl, Gülay gibi pek çok önemli ismin albümünün genel danışmanlığnını da üstlendi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe