EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

23 Şubat 2011 Çarşamba

MODEL'İN ''DİĞER MASALLAR''INA KULAK VERİN!

İlk albümleri ''Perili Sirk''i geçtiğimiz yıllarda yayınlayan Model,ikinci albümü ''Diğer Masallar''ı dinleyici ile buluşturuyor.Gnl Entertainment ve Dmc markası ile yayınlanan albümdeki şarkıların her biri dinleyiciyi ayrı bir hikayeye ortak ediyor.Masalsı anlatımıyla fark yaratan albümün ilk klibi Sertab Erener ve Nilüfer gibi çok sayıda ismin video klibine imza atan Burak Ertaş tarafından ''Buzdan Şato'' şarkısına çekildi.12 şarkının yer aldığı albümün sürprizi ise ilk kez Sertab Erener yorumuyla dinlediğimiz ''Yalnızlık Senfonisi''nin Model'ce seslendirilmesi oldu.Söz konusu şarkıda grubun solisti Fatma'ya ,Sertab Erener vokal koçluğu yaptı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe