EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Şubat 2011 Cuma

''İNSANLAR,ARABALAR VE RÜZGAR GEÇTİ ARAMIZDAN''

Müzik dünyası önümüzdeki günlerde yepyeni bir sesle daha tanışacak.Söz konusu isim ''Sevtap Ünal'' ve görücüye çıkacağı ilk albümü ''İnsanlar,Arabalar ve Rüzgar Geçti Aramızdan''. Zerrin Özer'in 2007 yılında dinleyici ile buluşturduğu albümünün Çağan Irmak tarafından kliplendirilen şarkısı ''Ama Bazen''e imzasını atan Sevtap Ünal, o günlerde başladığı albüm hazırlıklarını şimdilerde nihayete erdirdi. Stardium Müzik etiketi ile müzik marketlere sunulacak albümün radyolara gönderilen ilk iki teklisi ise ''Pazar Şizofrenisi'' ve ''Bu Yüzden'' adını taşıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe