EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Şubat 2011 Salı

FUNDA ARAR : ''AŞKIN MASUM ÇOCUKLARI''YLA GELDİ!

Türk pop müziğinin güçlü yorumcularından Funda Arar, yeni albümünü 10 Şubat'ta görücüye çıkartıyor. Şarkıcı ''Aşkın Masum Çocukları'' adını taşıyan albümünde ilk albümünden beri birlikte çalıştığı firması Tmc'den ayrılan ve Dmc ile anlaştı.Prodüktörlüğünü Febyo Taşel'in üstlendiği albümde 13 şarkı yer alıyor.Bu zamana kadar pek çok şarkısını seslendirdiği yol arkadaşlarından Burcu Tatlıses ve Günay Çoban'a ait şarkılara yeni albümünde de yer veren Funda Arar ayrıca Cem Karaca, Aysel Gürel gibi isimlerin eserlerini yorumladı.Albümün sürprizi ise Türk edebiyatının önemli ismi Nazım Hikmet'e ait sözlerin yer alması.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe