EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Şubat 2011 Salı

DENİZ ÇETİN ''AŞIK KALACAK MISIN'' DER VE GERİ DÖNER !

İlk albümü ''Utanır İnsan''ı 2006 yılında İrem Records etiketi ile dinleyici ile buluşturan Deniz Çetin uzun bir aranın ardından yeni çalışması ile yeniden raflarda yerini almaya hazırlanıyor.! ''Aşık Kalacak Mısın?'' adını verdiği tekliyi Yazz Records imzası ile yayınlayacak olan şarkıcı albümde prodüktör olarak Volga Tamöz'le çalıştı. ''Aşık Kalacak Mısın?'' şarkısının sözü ve müziği Deniz Çetin'e , düzenlemesi ise Bahadır Şimşek'e ait.Söz konusu şarkıya Ulaş Elgin yönetmenliğinde bir de klip çeken şarkıcı,albüm fotoğrafları için Cihan Öncü'nün objektifi karşısına geçti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe