EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Şubat 2011 Salı

AVEA MÜZİK ZİRVESİ GHETTO'DA GERÇEKLEŞTİ!

www.aveamuzik.com’un yenilenen yüzü ve yeni fırsatları ile “Avea 2011 Konser Takvimi”, Ghetto’da düzenlenen muhteşem bir partiyle basın mensupları ve müzik bloggerlarıyla paylaşıldı.Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kaplan ve Avea Kurumsal İletişim Direktörü Füsun Feridun’un bilgilendirmeleri ile başlayan gece, Melis Danişmend konseri ve blogger Dj performansları ile son buldu. Geceye müzik dünyasının sevilen isimleri Göksel, Feridun Düzağaç, Erdem Yener ve Gripin katıldı.

Bu yılın konser takvimlerini açıklayan Avea Kurumsal İletişim Direktörü Füsun Feridun; “Avea olarak, müşterilerimizin hayatının her alanında olmayı hedefliyor, onların hayatlarına değer katmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizle bir araya geldiğimiz noktalardan biri de müzik. Bugüne kadar Avea konserleriyle 6 yılda toplam 45 ten fazla sanatçı ile 75 konsere imza attık. 300.000 müziksevere ulaştık.. Bu yıl, Avea’nın heyecan verici konserler serisinin her birinde çok özel sanatçıları ağırlayacağız. 2011 yılında ilk kez gerçekleşecek olan “Avea Escape To Music” Konserleri kapsamında müzik severler, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de önemli dinleyicisi kitlesine sahip olan, daha önce Türkiye’de sahne almamış grupları canlı izleme şansına sahip olacak.''dedi.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe