EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Ocak 2011 Pazar

YONCA LODİ ''MİLAT''INI KLİPLENDİRDİ!

2010 yılının sonlarında Tmc markasıyla çıkan ve yılın en iyileri arasına girmeyi rahatlıkla başaran Yonca Lodi'nin ''Milat'' albümü ikinci klibi ile müzik severlerle buluşmaya hazırlanıyor.Kariyerinde çok özel bir yere sahip olduğunu sıkça vurguladığı ''Milat'' albümünün ikinci klibi albümün isim şarkısıne çekildi.Yonca Lodi,yeni klibinde, yönetmen olarak tercihini,ilk klibinde olduğu gibi Gülcan Keltek'ten yana kullandı. Mekan olarak Galata'nın tercih edildiği klipte,muhteşem bir manzaraya sahip teras katlı daire kullanıldı.Styling çalışmasını Esra Başıbüyük'ün üstlendiği klipte Özgür Masur imzalı kostümler kullanıldı.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe