EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Ocak 2011 Çarşamba

''SUYUN ÜSTÜNE'' BİR ALBÜM MÜZİK MARKETLERE ULAŞTI!

Bugüne kadar Özlem Tekin,Haluk Levent,Demir Demirkan,Özge Fışkın,Feridun Düzağaç gibi çok sayıda önemli isimle çalışan,Ete Kurttekin ilk solo albümünü yayınladı.Son olarak ''Av Mevsimi'' filmi için Ali Seval ile birlikte hazırladıkları ''Benden Adam Olmaz'' şarkısı ile dinleyici ile buluşan müzisyen, 12 şarkıdan oluşan albümünü raflara sundu.Prodüktörlüğünü kendisinin ve Cenk Eroğlu'nun üstlendiği albümde,aranjelerde de söz konusu isimlerin imzalarını görüyoruz.''Suyun Üstüne''nin ilk klip şarkısı ise ''İçtim'' olarak belirlendi.Güray Gürsoy'un yönetmen koltuğunda oturduğu video klip,yakında müzik kanallarında yer almaya başlayacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe