EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Ocak 2011 Perşembe

PİNHANİ'NİN ''YİTİRMEDEN'' SÜRPRİZİ !

Son dönemin en başarılı gruplarından Pinhani,bugüne kadar yayınladıkları iki albümün ardından yepyeni bir tekli ile dinleyicisi ile buluştu.''Yitirmeden'' adını taşıyan şarkının sözü ve müziği Sinan Kaynakçı imzası taşıyor.Sadece internet ortamından dinleyebileceğiniz şarkı,fiziksel olarak satışta değil.Grup,yeni teklilerini kendi web siteleri üzerinden paylaşmaya da devam edeceğini resmi web sitelerinde yaptıkları bir bültenle ifade etti.Grubun,''Yitirmeden'' ile ilgili web sitelerinden yayınladıkları bülten; '' 2006 ve 2008'de yayınladığımız iki albümün ardından, bu defa tek bir şarkı yayınlamayı tercih ettik ; Yitirmeden. Bu şarkıyı şu an için sadece internette bulabileceksiniz. Hem resmi sitemizde, hem de etkin olduğumuz diğer sitelerde şarkı yayınlanacak. Belki bir şarkı internet üzerinden ilk defa paylaşılmıyor, ancak bu bizim için bir ilk ve bundan sonra aynı yolla başka şarkılar da paylaşacağız. Bu şarkıyı, her iki albümümüzü kaydeden ancak 2008 yılında aramızdan ayrılan Tanju Duru'ya ithaf ediyoruz.''
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe