EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Ocak 2011 Pazartesi

MÜZİK DÜNYASINA YENİ BİR İZMİRLİ GELİYOR!

Müzik dünyası bir İzmirli vokalle daha tanışıyor.Söz konusu isim; Gözde Özelce.15 yaşında babasından klasik batı tarzında aldığı keman dersleri ile başladığı müzik hayatına 20 yaşında İzmir Flarmoni Dostları orkestrasına girerek devam etti.Ve o gün bugün müziğe dair çok sayıda projede yer alan Gözde Özelce,ilk albümü ''Mi'' yi Pinhani ve Akın Eldes albümlerini yayınlayan Beğeni Müzik etiketi ile raflara sunuyor.Albümdeki tüm parçaların söz ve müziğine imzasını atan Özelce, aranjörlüğünü Acil Servis Grubunun gitaristi Emre Karabulut'un üstlendiği prodüksiyonu 2010 sonbaharında tamamladı.Gözde Özelce aynı zamanda Haliç Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe