EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Ocak 2011 Cuma

KORSAN KLİBİYLE TARKAN : ''ACIMAYACAK''

''Adımı Kalbine Yaz'' adını taşıyan albümü ile 2010 yazına damgasını vuran Tarkan,albümünün ikinci video klibini ''Acımayacak'' şarkısına çekti.Söz ve müziği Mithatcan Özer'e aranjesi Ozan Çolakoğlu'na ait olan şarkı,albüm müzik marketlerde yerini aldığında dikkat çeken şarkıların başında geliyordu.Şarkıya Murad Küçük yönetmenliğinde ve Veli Kuzu'nun görüntü yönetmenliğinde bir video klip çekildi.19 saatte tamamlana klip çekimlerinde korsan bir Tarkan görüyoruz.10 kişilik müzisyen bir ekibin,4 modelin ve bir de dansözün yer aldığı klip ilk kez sanatçının resmi web sitesi tarkan.com'da yayınlandı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe