EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

18 Ocak 2011 Salı

GÖKHAN TÜRKMEN'İN YENİ ''BİR ÖYKÜ''SÜ VAR!

''Büyük İnsan'' albümü ile iyi bir çıkış yakalayan Gökhan Türkmen,ilk albüm başarısını ikinci albümü ''Biraz Ayrılık''la perçinledi.İlk klibini albüme ismini veren şarkıya,ikincisini de Rüya'ya çeken şarkıcı üçüncü video klibi içinS kameraların karşısına geçti.
Sözü ve müziği Serkan Söylemez'e,aranjesi Aykut Gürel'e ait ''Bir Öykü'' şarkısının klibinin çekimleri İzmit'te gerçekleşti.Aydın Ketenağ yönetmenliğinde gerçekleşen klipte Gökhan Türkmen'e, Deniz Sipahi ve Engin Hepileri gibi tanınan oyuncular eşlik etti.

Share this post

3 yorum Yeni Yorum Yap

 1. söz ve müziği serkan söylemeze aitken bu adamın isminin bile geçmemesi çok ayıp..ki büyük insan, dön, yan sen, rüya, biraz ayrılık kısaca gökhan türkmeni gökhan türkmen yapan tüm şarkılar bu adama aitken böyle kaliteli olduğunu düşündüğüm bir müzik sitesinde bu haksızlığın yapılmış olmasına şaşırdım..arkadaşım olduğu için demiyorum sadece, lakin sadece gökhanın sesiyle ilgili bi haber yapılmış olsa evet, ama klip şarkıyla oluyor, albümler şarkıyla oluyor, ekmek bu şarkılarla yeniyor ve şarkıları yaratan serkan söylemez..tanınan ve alkışı alan kim? gökhan türkmen..çünkü herkes ona ait zannediyor..sizin amacınız ise bilgilendirmek..ben serkanın yerinde olsam bu ülkede müzik yapmam o da ayrı ya, neyse..tanınmak ve değer görmek için illa albüm yapmak gerekiyor ne yazık ki çünkü..

  YanıtlayınSil
 2. Yorumunuz için teşekkürler,normalde atlamadığımız bir detay sizin de farkettiğiniz gibi.İlgili düzeltme yorumunuz üzerine yapılmıştır.
  Teşekkür ederiz.

  YanıtlayınSil
 3. düzeltmeniz için ben teşekkür ederim..hem de bu kadar hızlı..bu siteye olan güvenimi boşa çıkarmadınız..bu kadar inanılmaz eseri olan serkan söylemez'le ilgili bir haber de yapılabilir, nacizane bir fikrim..teşekkür ederim tekrar..iyi çalışmalar..

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe