EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Ocak 2011 Cumartesi

''DÜŞ'' GİBİ BİR KLİP ÇEKİMİ!

Kendi adını taşıyan ilk albümü ve dikkat çeken ''30'' şarkısı ile müzik severlerle buluşan Mavi,albümünün ikinci video klibini çekti.Sözü ve müziği Mavi'ye ait olan Orkun Tunç/Taner Yurdunkulu'nun aranjesini yaptığı ''Düş''e Batı Karadeniz'in eşşsiz mekanlarında klip çekildi.Görüntü yönetmenliğini Yiğit Eken'in,yönetmenliğini ise Mithat İnandım'ın üstlendiği video için Mavi : ''hayallerindeki kişiyle karşılaşan bir kadının şaşkınlık, ürkeklik ve mutluluk gibi duygularını masalsı bir atmosferde anlatmaya çalıştık.''ifedesini kullandı.2 gün çekimleri süren klibin molalarında Karadeniz'in muhteşem manzarasında rakı-balık molaları da verildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe