EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Şubat 2011 Cumartesi

DENİZ SEKİ'NİN ''SÖZYAŞLAR''I !

Türk pop müziğinin özel vokallerinden Deniz Seki,son dönemde yaşadığı sıkıntılı günleri yeni albümü ''Sözyaşlarım'' ile geride bırakmaya hazırlanıyor.Diskografisinin yedinci çalışması olan ''Sözyaşlarım'', sanatçının önceki albümü ''Sahici'' de yayınlayan Seyhan Müzik markası ile raflarda yerini alacak.12 şarkının yer aldığı prodüksiyonun müzik direktörlüğünü ise sanatçının uzun süredir birlikte çalıştığı müzisyen Murat Yeter üstlendi. Görsel danışmanlığını Nihat Odabaşı'nın yaptığı ''Sözyaşlarım'' 9 Şubat'te dinleyici ile buluşacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe