EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Ocak 2011 Cumartesi

AŞKIN NUR YENGİ'NİN NİHAYETE EREN ALBÜMÜ : ''GÖZÜMÜN BEBEĞİ''

Uzun süredir hazırlıkları süren albümünü nihayet tamamlayan Aşkın Nur Yengi,''Gözümün Bebeği'' adını taşıyan yepyeni çalışması ile müzik marketlerde yerini alıyor.Son olarak 2004 yılında ''Yasemin Yağmurları'' albümünü akabinde ''Aşkın Şarkıları'' isimle best of çalışması ile dinleyici ile buluşan başarılı sanatçı,uzun süren suskunluğunu ''Gözümün Bebeği'' ile bozuyor.Genel koordinatörlüğünü Hakan Eren'in üstlendiği albüm Emre Plak etiketi ile yayınlanacak.Albümde 2 tanesi Sezen Aksu imzası taşıyan toplam 10 şarkı bulunuyor.Albüme aynı zamanda ismini veren ''Gözümün Bebeği'' şarkısının sözleri Günay Çoban,müziği ise Serkan İzzet Özdoğan'a ait.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe