EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Aralık 2010 Cuma

''VESAİRE VESAİRE'' BİR ALBÜMLE TANIŞMA VAKTİ!

Bugüne kadar ağırlıklı olarak reklam müziklerine imza atan ve şarkıları ''İstanbul Calling'' başta olmak üzere bir çok derleme albümde yer alan Cenker,ilk albümü ''Vesaire Vesaire'' yi müzik marketlere sunuyor. ''Her Şeye Rağmen'' müzik markası altında yayınlanacak albümün kayıtları Taş Oda Müzik stüdyolarında Emre Nişancı tarafından kaydedildi.Kemal Emirel,Hakan Gürbüz gibi pek çok müzisyenin katkıda bulunduğu albümde tüm söz ve müzikler Cenker'e ait.Tanju Aşanel'in yapımcılığında hazırlanan albümün ilk klibi ''Sana Bir Şey Söylesem'' adlı şarkıya Baran Şaşoğlu tarafından çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe