EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Aralık 2010 Pazartesi

''SUSKUN'' ALBÜMÜYLE DİKKAT ÇEKEN ZEYNEP ALASYA!

Kariyerinin ilk solo albümü ''Suskun''u Seyhan Müzik yapımcılığında ,Rec Müzik prodüktörlüğünde hazırlayan Zeynep Alasya müzik marketlerde yerini aldı.Profesyonel müzik hayatına usta müzisyen Melih Kibar ile başlayan şarkıcı albümünü Alp Yenier ve Alpay Göltekin'in müzik direktörlüğünde hazırladı.İki yılı aşkın bir süredir söz konusu albüm için hazırlanan Zeynep Alasya,albümde yer alan 11 şarkının 8 tanesine de kendi imzasını attı.Sözleri Cemil Durmuş'a müziği ve düzenlemesi Alp Yenier'e ait olan aynı zamanda albüme ismini veren ''Suskun'' şarkısına geçtiğimiz günlerde bir de klip çekildi.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim03:11

  muhtesem bir albüm olmus....dinlemeye doyamiyorum...başarılarının devamini diliyorum...

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe