EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Aralık 2010 Çarşamba

''SOR KENDİNE'' İLE MUSTAFA AKAY RAFLARDA!

Bugüne kadar İstanbul'un çeşitli mekanlarında sergilediği performansları ile dinleyici ile buluşan Mustafa Akay,Emi'nin dağıtımını üstlendiği ilk tekli çalışması ile müzik marketlerde yerini alıyor.Sözü ve müziği kendi imzasını taşıyan ''Sor Kendine''nin aranjesi Oykan Atay'a ait.Ege esintileri ile dikkat çeken şarkının klibi tarihi Kybele gemisinde yaklaşık 18 saatte Salih Singin yönetmenliğinde çekildi.Sadece yorumcu kimliği ile değil,aynı zamanda söz yazarı ve besteci kimliği ile de var olmak isteyen şarkıcının söz konusu çalışmada yer alan diğer şarkısı ''Ruh İkizim'' de kendi imzasını taşıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe