EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Ocak 2011 Perşembe

NİLÜFER'İN 12 DÜET PROJESİ 3 ŞUBAT'TA MÜZİK MARKETLERDE!

Türk popunun önemli yorumcularından Nilüfer, uzun süredir hazırlığını sürdürdüğü ''Nilüfer&12 Düet ''adını taşıyan albümünü tamamladı. 3 Şubat'ta müzik marketlerde Dmc etiketiyle yerini alacak projede Nilüfer'in yorumuyla hafızalara kazınan 12 şarkı rock şarkıcıların performansları ile dinleyici ile buluşacak. Söz konusu albümde Şebnem Ferah, Yüksek Sadakat, Hayko Cepkin, Gece Yolcuları, Malt , 4X4, Rashit, Badem, Ogun Sanlısoy, Cingi ve TNK gibi isimler yer alıyor. Düzenlemesini Atilla Özdemiroğlu'nun yaptığı ''Sensiz Olmaz'' şarkısı dışında, albümde yer alan diğer şarkıların düzenlemerini gruplar kendileri yaptılar. Söz konusu çalışmanın fotoğrafları ise Mehmet Turgut tarafından çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe