EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Aralık 2010 Cuma

KAYIP ALBÜMLER,SAKLANDIKLARI YERDEN ÇIKIYOR!

Raks Müzik markası altında yayınlanan çok sayıda önemli albüm ve sanatçı 90'lı yılların sonlarında ''Universal Müzik'' etiketi ile dinleyici ile buluşmaya devam etmişti.2000'li yıllarda müzik sektörünün ve elbette Universal Müzik'in yaşadığı kriz sebebiyle firma kapanmış ve söz konusu firmanın çatısı altında dinleyici ile buluşan albümler de ulaşılması neredeyse imkansız bir hal almıştı.2010'un sonlarını yaşadığımız bu günlerde,90'lı yılların o ''kült'' albümlerinin yeniden basılma kararı alındı.Rafet El Roman-Gençliğin Gözyaşları-,Kerim Tekin-Haykırsam Dünyaya-,Bendeniz-Bendeniz-,Fatih Erkoç-Ellerim Bomboş- albümleri başta olmak üzere çok sayıda albüm önümüzdeki günlerde müzik marketlerde yine yeniden meraklısı ile buluşacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe