EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Aralık 2010 Salı

GÜNCE'NİN ''ESKİ ŞARKI''SI DİGİTAL SATIŞTA!


Son olarak dinleyici ile buluşturduğu üçüncü albümü ''Su''yun ardından uzun süredir suskunluğunu koruyan Günce Koral,yeni şarkısı ile dinleyicinin karşısına çıkıyor.Tekli olarak sadece digital platformda yayınlanacak ''Eski Şarkı'' Seyhan Müzik etiketi taşıyor.Sözü ve müziği şarkıcının kendisine ait olan ''Eski Şarkı''nın düzenlemesi Bahadır Tanrıvermiş'e ait.''Eski Şarkı''nın video klibi de Ceyda Sarıhan tarafından geçtiğimiz günlerde çekildi.Radyolara bugün itibariyle yollanan şarkının klibi de önümüzdeki haftalarda müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacak.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Güzel sesi,başarılı yorumu,zarif fiziği ve kaliteden ödün vermeyen müzikal anlayışıyla yine gözümüze ve kulaklarımıza şölen yaşatacak Günce Koral'i tebrik ediyor,başarılar diliyorum.
  Dağhan Aslanger
  www.bestebeste.com

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe