EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Aralık 2010 Çarşamba

BURAK KOCAER'İN MİNİ ALBÜMÜ : ''SEN SÖYLE''

2005 yılında yayınladığı ilk albümü ''Her Şeye Rağmen''in akabinde uzun süren bir sessizlik dönemine giren Burak Kocaer,yeni albümü ''Sen Söyle'' yakında müzik marketlerde yerini alıyor.Altı şarkıdan oluşan mini albümün söz ve müzikleri NDMP prodüksiyona ait.Aranjelerde ise Togay Özyiğit,Berk Turancı,Serkan Dinçer imzaları yer alıyor.Şarkıcının pop-rock albümü olarak ifade ettiği ''Sen Söyle''nin fotoğrafları Sinan Beşe,Aylin Bozok ve Ömer Öztürk tarafından çekildi.Albümün çıkış şarkısı olarak belirlenen ''Aşk Bu''nun klibi Şahin Yiğit imzası taşıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe