EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Aralık 2010 Salı

BİR ENBE ORKESTRASI ALBÜMÜ : ''KALBİM''

Enbe Orkestrasının ''Kalbim'' adını taşıyan yeni albümü önümüzdeki günlerde raflarda yerini almaya hazırlanıyor.Bugün itibariyle radyolara yollanan Mustafa Ceceli ve Elvan Günaydın'ın birlikte seslendirdikleri ''Eksik'' dışında Ajda Pekkan ve Eren Sandal'ın düet yaptıkları ''Sev Beni'',Tarkan yorumuyla ''Her şeye Rağmen'',Müslüm Gürses ''Kalbim'' ve Ziynet Sali ''Dolaşayım Damarlarında'' söz konusu albümde yer alan diğer şarkılar.Albümün sürprizi ise 90'lı yıllarda dinleyici ile buluşan ve özlenen Ayşen'in ''Korkak Kız'' şarkısıyla yer alması oldu.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe