EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Kasım 2010 Perşembe

SÜLEYMAN ''VAKTİN DOLDU'' İLE YOLA DEVAM EDİYOR!

Müzik yarışmalarının büyük gündem yarattığı dönemlerde ''Star Avı'' ismini taşıyan yarışma programında Deniz Seki'nin koçluğunda yarışıp ikinci olan Süleyman, kariyerinin ilk albümünü 2008 yılında Ossi Müzik etiketi ile yayınladı.Akabinde yeni albümü için çalışmalara başlayan şarkıcı şimdi digital platformda dinleyicinin beğenisine Seyhan Müzik etiketi altında yeni bir şarkı sunuyor.'Vaktin Doldu'' adını taşıyan,sözü ve müziği de Süleyman'a ait olan şarkının düzenlemesi Erhan Bayrak imzası taşıyor.Sedat Doğan tarafından kliplenen ''Vaktin Doldu'' yakında müzik kanallarından müzik severlerle buluşmaya hazırlanıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe