EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Kasım 2010 Çarşamba

SILA'NIN YENİ ''İMZA''SI : ''ACISA DA ÖLDÜRMEZ''

Kariyerinin ikinci stüdyo albümü ''İmza'' ile başarı grafiğini yükselten Sıla,yorumuyla olduğu kadar ürettiği şarkılarla da dikkat çekiyor.Yeni albümün hazırlığını tamamlamak üzere olan şarkıcı,son albümü ''İmza'' kapsamında son konserini bayramda Afyon'da verecek.Bu konserden sonra da yeni albümünü müzik marketlere sunacak şarkıcı albüm fotoğrafları için Kemal Doğulu objektifinin karşısına geçti.Dün gece itibariyle yepyeni şarkısı ''Acısa da Öldürmez'''i internet sitesinden dinleyicilerinin beğenisine sunan şarkıcı,albümünü de önümüzdeki günlerde müzik marketlere sunacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe