EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Kasım 2010 Pazartesi

SILA ''KONUŞMADIĞIMIZ ŞEYLER VAR''

Kendi adını taşıyan ilk albümü ve akabinde gelen ''İmza''sı ile kariyerine devam eden Sıla,yeni albümü ''Konuşmadığımız Şeyler Var'' ile yeniden dinleyicisiyle buluşuyor.Başarılı vokal performansı ile olduğu kadar kendi imzasını taşıyan şarkılarıyla kendisine özel bir yer edinen şarkıcı 25 Kasım'da müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor.12 şarkıdan oluşan albümde söz ve müzikler yine ağırlıklı olarak Sıla ve Efe Bahadır'a ait.
Daha önce ''İnşallah'' klibinde de oynayan ve şarkıcının çocukluk arkadaşı olan oyuncu Gözde Kansu,''Zamanında'' şarkısının sözlerine Sıla ile birlikte imzasını attı.Albümde yer aldığını bildiğimiz bir diğer şarkı da,Sıla'nın konserlerde söylediği ve dinleyicilerinden albümde okuması yönünde bir talebin geldiği ''Vur Kadehi Ustam''
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim16:09

  Sılaaaaa sabırsızlıkla bekliyorum bu 2 gün geçse de yeni şarkılarına kavuşsam!

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe